Turistička privreda Srbije predstaviće se na sajmu u Istanbulu od 8. do 11. februara

Predstavnici turističke privrede Srbije učestvovaće od 8. do 11. februara na Istočnomediteranskoj međunarodnoj izložbi turizma i putovanja “EMITT” u Istanbulu, najavila je Privredna komora Srbije.

Da je Beograd jedna od najpopularnijih destinacija za turiste iz Turske potvrđuje i činjenica da će se na štandu Turistička organizacija Beograda uz Privrednu komoru Srbije i ove godine na sajmu “EMITT” okupiti dvadesetak predstavnika turističke privrede naše zemlje uz nekoliko lokalnih turističkih organizacija najatraktivnijih za to tržište, kažu u PKS.

Otvaranje nove direktne avio-linije između Beograda i Ankare prošle godine, letovi iz Istanbula do Niša i Kraljeva, kao i najava nove linije Beograd – Izmir, jasno ukazuju na značajno unapređenje razvoja turističkog prometa između dve zemlje.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

mersin eskort - eskort - eskort izmir - ankara eskort - escort